Szanowni Państwo

Nasza firma powstała w 1998r. z myślą o Was – Naszych Klientach. Nazwę swoją wzięła od pierwszych liter imion właścicieli: ANeta, DARiusz. Kilkunastoletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w dziedzinie handlu. Wychodząc naprzeciw trudnościom rynkowym w 2009r. zdecydowaliśmy się na pierwszy wyjazd do Chin i bezposredni import towarów z tego kraju

W chwili obecnej 80% naszych produktów pochodzi właśnie z naszego importu co pozwala nam na obniżanie cen i ciągłe rozszerzanie asortymentu.

W trosce o Wasze zadowolenie stale monitorujemy rynki zbytu i podążamy za obowiązującymi aktualnie trendami, nie zapominając również o cenie końcowej towaru. Dlatego też postanowiliśmy przybliżyć Wam specyfikę naszej działalności i otwieramy sklep internetowy w którym znajdować bedzie się tylko część towarów z uwagi na bardzo duży asortyment.

Gorąco zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu internetowego w którym być może uda ci się z nami wynegocjować najniższą cenę przy większych zakupach.

Celem Firmy jest spełnienie oczekiwań Naszych Klientów w oparciu o model aktywnej współpracy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE LUB NA http://sklep.andar-hurtownia.pl